Dyqani

Ndriçuesi Vollee

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Vollee shpreh një ndjenjë të butësisë dhe lëvizjes, si balona që fluturojnë nëpër ajër. Vollee ka një strukturë metalike dhe ndriçim LED.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Vollee”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *