Dyqani

Tolomeo XXL Outdoor

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Michele de Lucchi

Giancarlo Fassina

Artemide

 

Përshkrim

I famshmi Tolomeo, ikona e dizajnit italian, bëhet gjigand. Në shkallën 4:1 në krahasim me modelin e tavolinës, ky ndriçues mund të vendoset si brenda dhe jashtë. Baza e tij është e përbërë nga betoni masiv me ngjyrë; struktura e krahut të lëvizshëm nga alumini i extruduar EN-AW-6060 me trajtim të ndritshëm anodizues; shpërndarësit nga polipropileni i pigmentuar në masë, ekran nga metakrilate me dritë difuzuese, reflektor nga alumini i lyer; artikulacione të lyera me shkëlqim nga alumini i derdhur EN-AB 46100; sistem rregullimi nga çeliku inox AISI 316; copë litari silikoni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tolomeo XXL Outdoor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *