Dyqani

U-Light

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajn esencial dritë intensive. U-light shpreh fuqinë dhe efikasitetin e ndriçimit duke theksuar estetikën në një bashkim harmonik që krijon një prani të fortë në hapësirën që vendoset.

I suksesshëm dhe ikonik, koleksioni U-Light nga Timo Ripatti është një lojë grafike e elementeve rrethore prej alumini, minimale dhe të lehta, që dekorojnë tavanet dhe muret. Përfaqësues i një mjeshtërie dhe teknologjie më të avancuar, të gjitha modelet janë të pajisura me një dritë LED të bardhë. Tani, ka një dimension të ri– 180 cm në diametër –, një zgjidhje me një efekt të fortë skenik që përcakton hapësirat e mikpritjes me formë dhe dritë. U-light u nderua me çmimin “NYCxDESIGN Award 2016”, në kategorinë Lighting, nga revista Interior Design dhe ICFF. Ky është një konfirmim i mëtejshëm i vokacionit dhe kompetencës së Axolight në dizajnimin e ndriçuesëve me përmasa të mëdha për botën e dizajnit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “U-Light”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *