Dyqani

Ndriçuesi Torcia

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Torcia e projektuar nga Mario Nanni në 2018. është dritë portative dhe e karikueshme për përdorim të brendshëm, e bërë nga alumini i oksiduar, përbëhet nga një cilindër i mbuluar në të cilin është instaluar bateria. Torcia ka 10 orë jetëgjatësi të baterisë dhe 12 orë kohë rimbushje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Torcia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *