Dyqani

Tabakaja ovale nga DreamLand

Dreamland.al

8.50

Tabakaja ovale është perfekte për mbajtur gjithçka të vogël të organizuar. Pjata minimaliste e betonit është e disponueshme në disa ngjyra të ndryshme dhe terrazzo gjithashtu kështu që mund të kombinohet lehtësisht me dekorimin e brendshëm. Ka disa mënyra të ndryshme se si mund të përdoret një tabaka ovale. Kjo pjatë është mjaft e përshtatshme për t’u përdorur si një mbajtëse bizhuterish, mbajtëse qirinjsh, e përsosur si mbajtëse monedhash ose portofolësh. Përmban skajet e ngritura në mënyrë qe sendet të mos reshqasin. E përshtatshëme si një mjet organizues ose thjesht një tabaka dekorative minimaliste. Është gjithashtu e përsosur për vendosjen në një raft ose tavolinë, mund të qëndroje shumë mirë edhe në ambjentet e tualetit.

 

SHËNIM -Edhe pse të  gjitha produktet tona të betonit janë rezistente ndaj ujit, ato mund të thithin ende lëngje duke shkaktuar njolla/shenja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tabakaja ovale nga DreamLand”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *