Soho

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

SOHO  është një sistem ndriçimi LED i montuar në mur, i bazuar në module të rrumbullakëta që mund të vendosen në mënyrë krijuese në mur në çdo model të imagjinueshëm. Koleksioni është një përcaktues i përsosur i humorit, duke ju lejuar të krijoni lirshëm prezencë vizuale në dizajnin e një dhome. SOHO është ideale për dhoma me shumë funksione në shtëpitë tona, si dhe në dyqane, studio, ekspozita, zyra dhe hollet e hoteleve.

SOHO përbëhet nga 5 madhësi të ndryshme, duke lejuar mbivendosjen e modeleve. Bazuar në dizajnin tuaj individual, SOHO mundëson një numër të pakufizuar modulesh vnë një vendosje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Soho”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *