Dyqani

Ndriçuesi Bul-Bo

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçes dyshemeje Bul-Bo nga Roberto Gabetti & Aimaro Isola, prodhuar nga Linea GB Milano, Itali. Ky ndriçues postmodern përbëhet nga një bazë lëkure me një tub prej alumini dhe një ndriçim të gradueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Bul-Bo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *