Suomi

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Linja Suomy mishëron një kombinim të dashurisë për traditën dhe vëmendjes ndaj stilit modern në një dhomë ndenjeje elegante me forma solide dhe lineare.

Ulëset e mëdha, përmasat e rregullta, ekuilibri i vëllimeve janë tiparet e këtij grupi pjesësh modulare, minimalizmi dhe eleganca e të cilave janë të ndërthurura në mënyrë të përkryer. Ky komplet i dhomës së ndenjes, me gjeometritë e tij të pastra dhe tonet natyrale, përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo hapësirë ​​të jashtme, për t’i lejuar vetes momente relaksi në gjelbërim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Suomi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *