Dyqani

Smartia M65 (sistem fasade për depërtimin maksimal të dritës)

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA M65 është një sistem fasade ideal për ndërtesa të larta, që ofron liri në dizenjimin arkitekturor. Ndërtimi i ndërtesës bëhet duke montuar panele të mëdha të përbërë nga shumë korniza xhami, qoftë me strukturë ose me mbulesa alumini të dukshëm. Çdo njësi mund të dizenjohet lirisht nga arkitekti, ndërsa sistemi garanton një aplikim të lehtë dhe të sigurt.

Avantazhet

  • Rritja e përshkrueshmërisë së dritës natyrale falë dizajnit minimal të sistemit
  • Kursime të larta të energjisë në sajë të efikasitetit të lartë energjitik në sistem
  • Rritja e nivelit të sigurisë
  • Cilësi e garantuar me performancë të certifikuar
  • Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit
  • Aftësi për të ofruar zgjidhje të personalizuara për ndërtesën
  • Lehtësi e përdorimit në sajë të lëvizjes opsionale elektrike për dritare

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia M65 (sistem fasade për depërtimin maksimal të dritës)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *