Sanela

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Sanela është një koleksion modern karrigeje me litar të përforcuar me poliester. Është rezistent ndaj rrezeve ultraviolet dhe i përshtatshëm për përdorim të jashtëm, rezistent ndaj njollave, i papërshkueshëm nga uji dhe vaji me trajtim teflon. Litari është i mbështjellë rreth kornizave prej çeliku të karrigeve, kolltukëve, stolave ​​dhe divaneve Sanela. Mund të zgjedhin nga një larmishmëri e ngjyrave të litarit dhe kornizës, me opsionin e jastëkëve dekorativë, në mënyrë që të vendosin si brenda ashtu edhe jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sanela”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *