Cuba

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Cuba është një familje karrigesh prej çeliku dhe polipropileni të prodhuara duke përdorur teknologjinë e formimit të ajrit të injektuar. Linjat e thjeshta i japin Cuba-s një karakter universal, të përshtatshëm për çdo kontekst, brenda dhe jashtë. Çeliku rrotullohet dhe rrotullohet si një kornizë rreth sediljes, me një teknikë jo të zakonshme të palosjes së metalit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cuba”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *