Moema

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia Moema është komode. Komode falë një dizajni të thjeshtë. Struktura teknopolimer, e përshtatshme për brenda ose jashtë, ose versioni i veshur me susta; kornizat prej druri, plastike ose çeliku e bëjnë Moema të përshtatshme për shumë qëllime. Dhe Moema është gjithmonë bashkëkohore, e rinovueshme, e aksesueshme, e stivueshme, me ngjyra dhe plot përfundime të ndritshme.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Moema”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *