Cresta

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Përshkrim

Një poltronë për t’u qetësuar qoftë në zyrë apo shtëpitë tuaja! Detajet e rafinuar dhe forma mikëpritëse janë tiparet dalluese të poltronës Cresta nga Almex Furniture! E punuar në strukturë me dru arre kombinuar harmonikisht me ulësen prej pëlhurë, e shoqëruar me një jastëk për një komoditet me të lartë. Falë elegancës së dizajnit, Cresta është e përshtatshme për një larmishmëri projektesh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cresta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *