Dyqani

Karrige Moderna

Nesila Hajdini

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia e linjës Modern nga Almex vjen e gjitha në metal por me linja të lakuara, si një kontrast i balancuar midis formave të rrumbullakosura dhe ngurtësisë së materialit.

Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Karrigia e linjës Modern nga Almex vjen e gjitha në metal por me linja të lakuara, si një kontrast i balancuar midis formave të rrumbullakosura dhe ngurtësisë së materialit. Ideale për terracat dhe ambjentet e jashtme të hoteleve, apartamenteve dhe lehtësisht e përshtatshme me çdo stil!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrige Moderna”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *