Aria

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrige me strukturë rezine dhe një përfundim mat të ngjashëm me drurin e llakuar. Një mori kombinimesh ngjyrash janë të disponueshme për kornizën dhe jastëkët Fit, një mbushje elegante që mund të ngjitet në pjesën e pasme me lidhje të përshtatshme.

Kategori: , Etiketa: , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aria”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *