Dyqani

Ndriçuesi Sampei

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Sampei është një ndriçues i veçantë dhe autentik.

E përbërë nga një shufër peshkimi fleksibël, ky ndriçues është një shenjë delikate dhe elegante, e cila ngjason me degët e holla të shelgut, që lëvizin nga një erë e dobët. Sampei është një dhuratë e papritur, është magjia e shikimit lart në pafundësi dhe mahnitjes nga një dritë kaq e butë.

Një kokë e vogël, mbi një kërcell të gjatë dhe të hollë me fibra karboni, e cila i përgjigjet lëvizjes më të vogël me një lëvizje minimale lëkundëse, duke transmetuar një ritëm të lëvizjes së ngadaltë.

Që nga kohët e lashta, peshkimi ka qenë një metaforë e fuqishme, e cila sugjeron një kërkim të vazhdueshëm dhe të durueshëm, një kuriozitet i destinuar të mos shuhet.

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Sampei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *