Dyqani

Stoli Roller

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Format lozonjare të krijuara nga familja e stolave ​​dhe tavolinave Roller i bëjnë ambientet e brendshme dhe të jashtme më argëtuese dhe të kompletuara.

Lartësitë e ndryshme ndihmojnë dizajnerët e brendshëm në kërkimin e tyre për produktin më të përshtatshëm. Zhvillimi i familjes Roller përmes teknopolimereve të injektuar e bën produktin të butë, të lehtë për t’u pastruar dhe të përshtatshëm për përdorim intensiv.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Roller”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *