Dyqani

Reva Cocoon

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Reva Cocoon është një set divanësh për përdorim të jashtëm që siguron lirinë e përdorimit, shumë të adaptueshëm dhe të konfigurueshëm në mënyra të ndryshme për të siguruar rehati dhe personalizim maksimal. Linja shquhet për mbështetësit e saj të mrekullueshëm në çeliktë rezistent ndaj motit, dhe me një pamje vërtet natyrale. Një divan i përbërë nga dy elementë me mbështetëse të larta të përcaktuara nga një lakim i dyfishtë që përfshin kornizën rrethuese në alumin të ekstruduar, në skajet e të cilit qëndrojnë katër këmbë të ngushta në alumin të derdhur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reva Cocoon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *