Dyqani

Reflex

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Një ndriçues indirekt, magjik dhe pothuajse i padukshëm. Një LED i fuqishëm dhe një pasqyrë e hollë, për një dritë që i jep syrit perspektiva të papara, thellësi të papritura, iluzione drite.

Reflex është ndriçues muri i krijuar për t’u mundësuar nga sistemi i patentuar Endless, shiriti ngjitës që mund të aplikohet në çdo sipërfaqe. Instalimi është gjithashtu i mundur pa sistemin Endless. Si me magji, ndriçuesi maskohet për të dhënë perspektiva dhe iluzione drite.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reflex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *