Polar

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Polar është një karrige pune që siguron personalizim maksimal për sa i përket ergonomisë. Mbështetësja e shpinës ka një kornizë najloni me një rrjetë poliesteri fleksibël. Ulësja, në shkumë poliuretani, mund të lëvizë nëpërmjet një mekanizmi të veçantë që lejon rregullimin e thellësisë së saj. Karrigia garanton rehati falë mekanizmit të saj të aktivizuar nga pesha, me anim sinkron që është në gjendje të rregullojë shkallën e animit në mënyrë autonome sipas peshës trupore të përdoruesit. Mbështetësit e krahëve mund të rregullohen në lartësi, thellësi dhe gjerësi dhe mund të orientohen për t’iu përshtatur nevojave të përdoruesit. Lartësia e karriges është e rregullueshme në lartësi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Polar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *