Memphis

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Eleganca e kordonit të thurur me dorë mbështillet rreth strukturës prej hekuri të ulëseve. Forma të përjetshme të riinterpretuara me linja dhe materiale moderne që i japin rehati dhe dizajn një karrigeje që mund të vendoset në një hotel, restorant apo në një ambient privat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Memphis”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *