Panarea

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Ideja pas Panareas i ka rrënjët në vijën bregdetare të Mesdheut dhe në ngjyrat dhe flladin freskues të një darke në një tarracë me pamje nga deti. Një karrige me një element tradicional polipropileni të punuar me dorë në Itali që mbështillet rreth kornizës së tubit prej çeliku me diametër 20 mm. Ulësja është e përbërë nga shkumë poliuretani, e mbuluar me pëlhurë të bërë nga e njëjta fije e përdorur për elementin e endur. Mbështetja e këmbëve e vendosur në pjesën e përparme të kornizës tubulare prej çeliku të stolit e bën atë të stivueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Panarea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *