Dunk

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Dunk është karrigia e re nga Et al. projektuar nga stilisti i ri Philippe Tabet.

Kjo karrige, edhe pse prej polipropileni, e merr frymëzimin nga sediljet e veshura me susta. Ndenjesja e polipropilenit është e disponueshme në dy versione, me dhe pa vrima: njëri e bën karrigen të stivohet kollaj, dhe më funksionale; tjetra jo e stivueshme, më elegante, me një kornizë të bukur druri.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dunk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *