Dyqani

Oplight

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi i fundit i Jasper Morrison për Flos është një ndriçues i thjeshtë; një ndriçues muri në shërbim të arkitekturës dhe hapësirës. Oplight duket si një notë muzikore në një pentagram, ose siç e përshkruan projektuesi, ‘forma më e dukshme dhe përfundimtare që mund të jetë një dritë muri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oplight”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *