Dyqani

Divani Nomad

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Nomad është një evolucion natyror brenda gamës së divaneve. Nomad, me ndenjësen e tij të thellë dhe komoditetin ekstrem, ju fton të bëni një pushim, të relaksoheni, të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

I frymëzuar nga stili nordik dhe me forma të plota, ky divan ka një frymë moderniste dhe është një shprehje elegance për të ndarë idetë, vendet, identitetin. Një produkt që ju fton të përjetoni hapësirat publike sikur të ishin dhoma juaj e ndenjes.

Është i gjithanshëm dhe i lehtë, por shumë i qëndrueshëm falë këmbëve të tij prej druri ose çeliku, ndërsa mbetet ende i lehtë dhe larg tokës.

I disponueshëm me 2 ose 3 vende, me ose pa mbështetës krahësh, në një vazhdimësi linjash që theksojnë karakterin e tij rigoroz, por tërësisht komod.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Divani Nomad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *