Dyqani

Nolita Stool by Pedrali

Nesila Hajdini

Kërkoni cmim nga shitësi

Nolita vjen në dy lartësi.
E realizuar totalisht prej çeliku dhe e projektuar posaçërisht për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Të grumbullueshme. ( vendosen lehtësisht njëra-mbi tjetrën pa zënë shumë hapësirë )
Gjithashtu është i disponueshëm dhe versioni me jastëk për ulësen për një komoditet më të lartë.

Përmasat

Gjerësia 545 mm

Gjatësi 530 mm

Lartësia e sediljes: 650 mm shpinore e ulët / 750 mm shpinore e lartë.

Lartësia e shpinës: 870 mm shpinore e ulët / 970 mm shpinore e lartë.

E disponueshme në 8 ngjyra të ndryshme.

Përshkrim

Nolita është një familje e karrigeve  për ambjentet e jashtme, e cila risjell zanafillën e rrugëtimin historik nga Mario Pedrali në 1963 me karriget e tij të para metalike për kopështet.

Projektuar nga Mandelli Pagliarulo.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nolita Stool by Pedrali”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *