More

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

More and More…Një koleksion i gjerë karrigesh, për ambiente të brendshme ose të jashtme, i gjithanshëm dhe elegant. Por, mbi të gjitha, një koleksion unik. Rezultati është More, një guaskë e vetme teknopolimer që po aq mirë mund të mbulohet plotësisht me susta, ose thjesht të pasurohet me një jastëk të krijuar posaçërisht. Jastëku adopton një zgjidhje të zgjuar: fiksohet në guaskën e trupit me 9 butona, duke e bërë të lehtë aplikimin ose ta hiqni kur është e nevojshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “More”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *