Dyqani

Karrigia Miky

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia MIKY, është një model i karakterizuar nga forma të ndryshme të ulëses. Paraqet një strukturë tubi të rrumbullakët e cila është e disponueshme e pikturuar, e kromuar dhe me krom saten. Ajo që i jep karakter karriges është ulësesja disponueshme në shumë forma druri (natyrale, të llakuara, të lyera, të laminuara) dhe në plastikë. Është gjithashtu e mundur të prodhohet me tapiceri të sediljeve dhe pjesëve të pasme.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Miky”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *