Dyqani

Lisa Wood Chair

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karriget Lisa janë frymëzuar nga ambientet e brendshme elegante të viteve 1950 dhe 60. Struktura e hollë tubulare ofron mbështetje komode, duke shfaqur një mbështetëse të mbushur ose prej druri. Lisa përshtatet pa mundim në çdo ambient falë finiturave dhe materialeve të sofistikuara.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lisa Wood Chair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *