Kuadra

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Një karrige shumë e thjeshtë dhe ikonike, me një mbështetëse të  lakuar e bëjnë koleksionin Kuadra të rehatshëm dhe të gjithanshëm. Stol i lartë me  rimeso lisi dhe strukturë çeliku me seksion katror 20×20 mm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuadra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *