Kram

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Frymëzuar nga një guaskë deti e hapur, Kram e fton përdoruesin për të shijuar rehatinë maksimale. Bëhet fjalë për një karrige prej druri që mbështetet në një kornizë çeliku me tre këmbë. Për një përshtatje të elegancës së pashoqe, Kram është gjithashtu i disponueshëm në versionin mat.

Korniza minimaliste me linja të forta mbështet kthesat dhe valëzimet, si dhe ngrohtësinë e drurit me teksturë. Struktura e Kram ju fton të uleni dhe të relaksoheni.

Dizenjuar nga  Thomas Pedersen.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kram”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *