Dyqani

Poltrona Otto

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Shtoni një spërkatje ngjyrash në setin tuaj të ngrënies, karriget e ngrënies Otto janë një deklaratë dhe do të shtojnë një prekje mikpritëse në dekorin tuaj. I dizenjuar me kthesa si në sedilje ashtu edhe në pjesën e pasme për rehati shtesë dhe pamje mahnitëse, Karrigia e Otto është e gjithanshme, me stil dhe gjithmonë në trend. Ndërtimi i tij i thjeshtë e lejon atë të përzihet në mënyrë të përsosur edhe në hapësirat më të ngarkuara dhe megjithatë gjithmonë të dallohet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltrona Otto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *