Key West

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Key West është një koleksion me forma harmonike. Profili i saj shënohet nga një alternim i vijave të drejta dhe të lakuara, duke krijuar një lidhje midis botës artificiale dhe formave të buta të trupit të njeriut. Karakteristika dalluese e Key West është kombinimi i një trupi të endur dhe një kornizë çeliku me tuba me rrasa për sediljen. Një jastëk i rehatshëm i bërë nga shkumë poliuretani që thahet shpejt, është i mbuluar me pëlhurë për përdorim në natyrë.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Key West”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *