Dyqani

Stoli Citro

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Koleksioni Snack and Citro karakterizohen nga dizajni i mprehtë i mbështetjes praktike të shpinës dhe për kombinimin e ngjyrave midis sediljes dhe bazës së teknopolimerit të bashkëngjitur me pjesën metalike. Të forta dhe të besueshme, mbështetëset mund të jenë të kthyeshme dhe të rregullueshme në lartësi (Citro) ose vetëm në versionin e kthyeshëm (Snack): të dyja me mundësinë e përdorimit të teknopolimerit të bashkëngjitur ose bazave të kromuara.


Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Citro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *