Dyqani

Stoli Arkie

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Stoli modern Arkie është i përshtatshëm për ambjent të jashtëm dhe të brendshvm, i bërë nga strukturë metalike të zezë dhe i veshur me thurje ngjyrë bezhë. Gjithashtu ka një jastëk prej pëlhure të zezë.
Këmbët e karriges janë bërë prej hekuri të fortë.Thurja ka rezistencë të madhe ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta nga (-85 gradë celcius në + 85gradë celcius), megjithatë është pasuruar me stabilizues UV për rrezet e Diellit.Ideale për zonat e ngrënies, por edhe për shtëpinë tuaj, do t’ju japë rehati dhe pushim.

Përmasat: 57.5x59x81H cm.
Lartësia e sediljes: 44 cm.
Lartësia e krahut: 68 cm.Përmasat e sediljes: 40×42 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Arkie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *