Jil

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Një koleksion elegant dhe luksoz që dallon për kujdesin e rafinuar deri në detaje. Stol i gjatë me kornizë druri lisi, ndenjëse dhe mbështetëse të veshur me pëlhurë, ose lëkurë.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *