Isotta

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Isotta është një ndriçues i vogël që ndërthur stilin dhe elegancën dhe merr frymëzim nga forma e fenerëve të makinave të fillimit të shekullit të 20-të. E bërë me pluhur alumini të veshur me ngjyra të ndryshme, dallohet për formën e saj mbështjellëse. Drita lëshohet poshtë, përmes një lente polikarbonate opaline, dhe lart, përmes një vrime në pjesën e sipërme të difuzorit, e cila lëshon një rreze delikate drite drejt tavanit.
Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Isotta”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *