Dyqani

Karrigia Ila

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia e re Ila, elegante dhe me cilësi të lartë është një mobilje e rafinuar me një personalitet të fortë, që shpreh rehati, butësi dhe sensualitet maksimal.

Linjat e saj të lakuara dhe fleksibël nxjerrin një siluetë të rehatshme dhe mbështjellëse. Karrige me mbështetëse të jashtme në shkumë polietani të ngurtë dhe shkumë polietani fleksibël për ulësen e brendshme. Katër këmbë me kornizë druri të fortë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Ila”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *