Hera

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Héra është një karrige e disponueshme në disa ngjyra që mishëron konceptin e butësisë dhe rehatisë. Mbështetja e shpinës, me kompensatë të përkulur tre-dimensionale me trashësi 6 mm, ka një dizajn jashtëzakonisht elegant dhe ergonomik, ndërsa sedilja e saj e veshur me susta dhe shkumë poliuretani jep komoditet të madh. Këmbët me seksion drejtkëndor me bazë të rrumbullakët shfaqin një vëmendje ndaj detajeve që e bëjnë këtë artikull veçanërisht të përshtatshëm për t’u përdorur në disa nga hotelet dhe restorantet kryesore në botë. Sedilja e veshur me pëlhurë ose lëkurë.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *