Her

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Him dhe Her lindin hapur nga supozimet e Panton Chair. Ato evoluojnë duke e refuzuar atë model hermafrodit të përsosmërisë në harmoninë e dy gjinive. Ata adoptojnë trupa të skalitur si model joshjeje, të zhveshur, por nuk kanë turp për këtë.” Cit. Fabio Novembre.

Karrige prej polietileni të lyer me shkëlqim, të bëra me teknikën e ‘rotational molding’. Forma e tyre rrjedh nga skanimi tredimensional i dy skulpturave. Pranë versionit Her nuk mund të mungonte dhe versioni Him.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Her”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *