Glam

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia Glam ka një strukturë të fortë lisi dhe një tapiceri të butë me rripa elastikë në sedilje. Pjesa qendrore e mbështetëses është me kallam të endur.
Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Glam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *