Drop

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

DROP është një ndriçues i hollë dhe elegant, një emër që rrjedh nga forma e pikave që bien.  Për të krijuar një ndriçues të mrekullueshëm me një dekor estetik gruponi disa ndriçuesë DROP.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *