Daisy

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Një koleksion me një shije bashkëkohore, në të cilin gërshetimi i formave bazë gjeometrike dhe linjave thelbësore krijon një atmosferë dinamike dhe funksionale. Dhoma e jashtme e ndenjes kthehet në një hapësirë ​​fluide dhe herë pas here ëndërruese, e cila integrohet në mënyrë perfekte në çdo ambient.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Daisy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *