Dyqani

Bugia

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Davide Groppi Bugia është një ndriçues tavoline në formë cilindri dhe një bazë metalike. Ideja pas Bugia është që të mund të shijoni dritën e shpërndarë që ky ndriçues ofron pa detyrimin e telave elektrike. Falë një prize mikro USB në bazën e ndriçuesit, ajo mund të funksionojë edhe me lidhje elektrike, nëse bateria nuk mjafton.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bugia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *