Dyqani

Buddy

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Linjat e buta dhe dizajni i pastër i dallojnë tavolinat Buddy, falë dizajnit të tyre mund të kompletojnë ambientet e brendshme të çdo ambienti. Tavolinë kafeje me këmbë alumini, e përshtatshme për ambjente të jashtme dhe syprinë të rrumbullakët Ø790 mm në tekstura të ndryshme.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buddy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *