Dyqani

Brooklyn Round

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Brooklyn Round është një ndriçues që vjen me dy madhësi të ndryshme diametrale, përkatësisht 1 dhe 1.95m. Është ndriçues i varur i përbërë nga alumini i lakuar me ekran polikarbonat opal. Burimi i dritës është i bërë nga moduli LED me dritë të drejtpërdrejtë. Ky ndriçues është ideal për zyra, salla, hapësira banimi dhe hapësira të mëdha.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brooklyn Round”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *