Dyqani

Bella

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi BELLA i përshtatshëm për ambjentet e jashtme/të brendshme me bateri të karikueshme, është shumë elegant dhe i thjeshtë njëkohësisht. Shumë funksione për të përmbushur të gjitha nevojat e përdoruesit, i disponueshëm në dy versione kryesore, atë me bateri të lëvizshme dhe të rikarikueshme ose me kabllo dhe prizë . Bazë e fortë dhe e projektuar e derdhur prej betoni.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bella”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *