Dyqani

Arrival

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Arrival është një familje e plotë ndriçuesish me forma dinamike që skalitin dritën me linja delikate grafike.

I degëzuar nga një nyje qendrore, e zakonshme për të gjitha versionet e Arrival, çdo model ka tre krahë që formojnë një trup të butë, organik përmes një profili që është njëkohësisht i lehtë dhe strukturë. Çdo element ka një seksion që e lë profilin e aluminit të dukshëm nga jashtë, ndërkohë që krijon një sipërfaqe që përhap dritën brenda. Ky është një ndriçues elegant, perfekt për përdorim në seri të shumta ose për kombinimin e versioneve të ndryshme së bashku në varësi të kërkesave të hapësirave të instalimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arrival”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *