Arki-Table

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Arki-Table është lineare dhe rigoroze nga pikëpamja strukturore, por në të njëjtën kohë e gjithanshme dhe e krijuar për përdorime të ndryshme. Tavolinë me këmbë të forta prej lisi, me një suprinë shumë të hollë dhe të fortë, e mbështetur mbi një kornizë alumini. E menduar gjithashtu për kalimin e kabëllave ( që mos të jenë në dukje) Tavolina vjen me mbulesën ( e cila mundet të hiqet nëse dëshironi) në të njëjtit material si sipërfaqja e sipërme.

Përshkrim

Arki-Table është lineare dhe rigoroze nga pikëpamja strukturore, por në të njëjtën kohë e gjithanshme dhe e krijuar për përdorime të ndryshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arki-Table”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *