Dyqani

Veshje Muri Barkodi SMARTIA M7000

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Veshje Muri Barkodi SMARTIA M7000

Përshkrim

Veshja e Murit Barkod SMARTIA M7000 është seria ideale për ndërtime moderne, veshjen e murit, e aplikuar si brenda dhe jashtë duke përmirësuar estetikën e përgjithshme dhe nivelet e energjisë. Pa dyshim, ky është një mjet jashtëzakonisht i dobishëm për arkitektët që të dizenjojnë ndërtime mbresëlënëse, në një stil të veçantë, ndërtesa me hapësira të gjera për zyra dhe dyqane, rezidenca moderne, etj. Avantazhet Estetikë moderne, diferencuese që shkon përshtat me trendet arkitekturore. Personalizim i pa limituar, falë gamës së profileve, zgjedhjes së ngjyrave dhe kombinimeve me ndriçimet LED, dru i përforcuar dhe sintetik (Woodalux®). Qendrueshmëri e lartë dhe aftësi për të mbuluar të gjithë ndërtesat. Lejon dhe mbron materialet izoluese. Rezistencë ndaj korrosionit, falë qendrueshmërisë së aluminit dhe trajtimeve të tij sipërfaqësore. Lejon aplikime teknike komplekse, p.sh., veshje të fasadës, dritare, dyer hyrjeje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Veshje Muri Barkodi SMARTIA M7000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *